Wizyta Świętego Mikołaja - Mikołajki

Wszystkie dzieci Cię kochają

Usiądź sobie między nami

Obdarz dzieci prezentami.

Tak mówiły dzieci w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem.

6 grudnia nasze przedszkolaki wybrały się do Stoku Wiśniewskiego. Na cześć św. Mikołaja każde dziecko włożyło na głowę charakterystyczną czerwoną czapkę. Oczekując upragnionego Gościa przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały listu od św. Mikołaja oraz obejrzały przedstawienie pt. „Spotkanie z Mikołajem”. Ponadto wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zabawach, konkursach i tańcach. Po słodkim poczęstunku dzieci powitały upragnionego gościa wierszem „Dobry Święty Mikołaju”. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze-były piosenki i wspólna zabawa z Mikołajem, a także wyczekiwane przez wszystkie dzieci prezenty. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok, obiecując, że będą bardzo grzeczne i posłuszne.

Poszukiwacze Przygód - W krainie magii świąt

od IZABELA GOLEC