Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Występ pięciolatków dla podopiecznych żłobka SMYK w Koszalinie


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 606


Wpis został sprawdzony przez moderatora

29.11.2017 r. przedszkolaki odwiedziły żłobek miejski „Smyk”, gdzie zaprezentowały program artystyczny pt. „Pod grzybem”. Dzieci były bardzo przejęte, gdyż pierwszy raz wystąpiły poza naszą placówką. Ale… Wszystko się udało! Wiersze zostały pięknie wyrecytowane, piosenki zaśpiewane jak przystało na prawdziwych artystów, układ taneczny wywołał uśmiech na buziach podopiecznych żłobka. W ramach podziękowań maluszki zaśpiewały pięciolatkom piosenkę, zaprezentowały swoje umiejętności taneczne do utworu „Mam tę moc”. Niespodzianek jednak nie było końca – na dzieci i panie czekał słodki poczęstunek oraz upominki. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie oraz świetną zabawę.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka