Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pod grzybem - wystep artystyczny pięciolatków


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 6 lat temu, wyświetleń 609


Wpis został sprawdzony przez moderatora

23.11.2017 r. przedszkolaki zaprezentowały swoim rodzicom program artystyczny pt. „Pod grzybem”.  To historia leśnych zwierząt, które zapragnęły zamieszkać pod grzybkiem -  wśród ciszy, spokoju oraz innych uroków lasu. Niestety muchomorek bardzo się zdenerwował, gdyż bohaterowie inscenizacji zapomnieli zapytać go o pozwolenie na przebywanie pod jego dachem. Ostatecznie historia zakończyła się szczęśliwie – grzyb doszedł do wniosku, iż razem zawsze jest raźniej i o wiele weselej.  Pięciolatki w czasie przedstawienia zaśpiewały piosenki M. Kluzy pt. „Deszczowy rock and roll” oraz „Jesień pędzlem malowała”, jednakże hitem okazał się taniec do utworu A. Soler „Sofia”, który podbił serce niejednego widza.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się