Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Relacja z projektu


Wpis dodał(a) Urszula Mroczek
ponad 8 lat temu, wyświetleń 707


Wpis został sprawdzony przez moderatora

14 listopada przeprowadziłam w grupie 5-latków zajęcia pt. „Polacy - Rodacy”. Uczestniczyło w nich 21 dzieci. W trakcie zajęć wykorzystałam materiały umieszczone w czasopiśmie a także odtworzyłam dzieciom film "Polak Mały!, film o polskich symbolach narodowych dla najmłodszych stworzony przez Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie "Historia w Kolorach". Mimo dużej wiedzy którą dzieci posiadają na omawiany temat, były zainteresowane i chętnie brały udział w zajęciach a szczególnie w zabawie „Podróżujemy po ojczyźnie” (w kolejnych dniach wracałam do niej na wyraźną prośbę podopiecznych) oraz „Ojczyzna i rodacy” – choć tu z niektórymi pojęciami i nazwiskami mięli problemy. Zajęcia uważam za udane.

Poszukiwacze Przygód - W kraju orła białego

Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki pielęgnowały wartości patriotyczne.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Urszula Mroczek



Wyślij wiadomość
do Urszula Mroczek

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Urszula Mroczek