Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pszczółkowe przygody z literaturą


Wpis dodał(a) Mielniczuk Karolina
ponad 7 lat temu, wyświetleń 641


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa Pszczółek bardzo lubi przygody z literaturą. Udało nam się zaprosić rodziców, którzy nas odwiedzają i czytają nam bajki w wolnych chwilach. W miarę możliwości odwiedzamy naszą bibliotekę dzielnicową, w której obcujemy z literaturą, bierzemy udział we wspaniałych warsztatach plastycznych oraz wypożyczamy ciekawe książeczki, które zabieramy ze sobą do przedszkola i wspólnie je czytamy. Ponadto zaczęliśmy czytać ostatnio "Plastusiowy pamiętnik", na prośbę dzieci, każde z nich tworzy swoją książeczkę o przygodach Plastusia (po skończonym przeczytanym fragmencie opowiadania, dzieci w swoich książeczkach rysują obrazek, a później o nim opowiadają).

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Mielniczuk KarolinaWyślij wiadomość
do Mielniczuk Karolina

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Mielniczuk Karolina

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!