Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wszystkie przedszkolaki kochają zwierzaki!


Wpis dodał(a) Monika Usowicz
ponad 5 lat temu, wyświetleń 510


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W październiku w grupie niebieskiej (3-4 latki) w Publicznym Przedszkolu "Magellan" we Wrocławiu zorganizowano zbiórkę dla potrzebujących zwierząt z wrocławskiego schroniska, której hasłem było "Wszystkie przedszkolaki kochają zwierzaki!". Przed ogłoszeniem akcji zrealizowano zajęcia uwrażliwiające dzieci na losy zwierząt. Maluchy dowiedziały się o tym, jak należy dbać o zwierzęta, a także o tym, że wszystkie zwierzęta chcą być kochane. Bardzo spodobał im się pomysł niesienia pomocy tym najbardziej potrzebującym, dzięki czemu szybko udało nam się zebrać dużą ilość pysznej karmy dla zwierzaków i ciepłe kocyki, które już w listopadzie trafiły do schorniska. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Monika UsowiczWyślij wiadomość
do Monika Usowicz

Komentarze

Wyślij wiadomość do Monika Usowicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!