Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Święto Niepodległości w naszych sercach gości


Wpis dodał(a) Dorota Kozioł- Żurawska
ponad 5 lat temu, wyświetleń 1071


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Pszczółki z Miejskiego Przedszkola nr 93 bardzo aktywnie przygotowywały sie do ważnego wydarzenia - uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Rozmawialiśmy o naszym kraju, poznawaliśmy legendy polskie, wybrane zabytki, geografię oraz fragmenty historii. Ciężko było nam zrozumieć, że nie zawsze było tak fajnie jak teraz. Rozumiemy już jak ważne są dla każdego Polaka hymn, flaga biało - czerwona i godło. Hymn śpiewamy zawsze w postawie na baczność, z powagą bo wiemy, że to nie jest zwykła piosenka, tylko pieśń która powinna wydobywać się również  naszego serca. Flaga i godło to nasz znak również za granicami naszej Ojczyzny, tak gdzie je spotkamy, tam będą nasi rodacy. Jesteśmy dumni, że jesteśmy Polakami. 

Poszukiwacze Przygód - W kraju orła białego

Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki pielęgnowały wartości patriotyczne.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota Kozioł- ŻurawskaWyślij wiadomość
do Dorota Kozioł- Żurawska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Kozioł- Żurawska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!