Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Piesek w przedszkolu


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
ponad 7 lat temu, wyświetleń 763


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 30.10.2017 r. pani Ewa przyprowadziła do przedszkola swojego psa - Majkę.  Dzieci z grupy I, II, III i VI z wielkim zainteresowaniem słuchały o obowiązkach jakie spoczywają na osobach, które posiadają zwierzę.

Dzieci były bardzo przejęte i niezwykle zainteresowane. Miały okazję zobaczyć jak Majka wykonuje polecenia Ani (córki pani Ewy). Mogły pogłaskać i potrzymać na rękach. Dzieci uświadomiły, sobie, że pies to nie zabawka, ale zwierzę wymagające troski, opieki, uwagi i czasu, że to też obok przyjemności duży obowiązek. Ta wizyta na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od EWA KALINOWSKAWyślij wiadomość
do EWA KALINOWSKA

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka