#18FORUM - Bliżej Przedszkola - Zapisz się

Akademia Edukacji

Szkolenia na najwyższym poziomie. Rozwijaj się wygodnie online lub stacjonarnie.

O Akademii
Polecamy
Szkoleniowa Środa
Akredytacja
Akademia Edukacji jest Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli. 25 czerwca 2024 r. uzyskała przedłużenie akredytacji Małopolskiego Kuratora Oświaty otrzymanej dnia 31 lipca 2019 r. Nr decyzji: NP.5470.4.2024.MD

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Obchodzy Święta Niepodległosci


Wpis dodał(a) Aneta Pluta
ponad 8 lat temu, wyświetleń 531


Wpis został sprawdzony przez moderatora

9 listopada "Biedronki" z Przedszkola Niepublicznego z Oddziałami Integracyjnymi KASZTANOWY OGRÓD oddział zamiejscowy brały udział w uroczystości z okazji Święta Niepodległosci. Dzieci zaprezenowały utwór "Polska to Ojczyzna moja", wiersz pod tytułem "Za co kochamy Polskę" oraz układ taneczny do piosenki "Ułani". Dzieci po raz pierwszy miały możlliwość występowania na scenie - jak same stwierdziły - jak w teatrze.

Poszukiwacze Przygód - W kraju orła białego

Podczas realizacji tego projektu przedszkolaki pielęgnowały wartości patriotyczne.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Aneta Pluta



Wyślij wiadomość
do Aneta Pluta

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Aneta Pluta

Bądź na bieżąco z najnowszymi treściami

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze materiały prosto na swoją skrzynkę

Zapisz się do newslettera