Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Cała Polska czyta dzieciom


Wpis dodał(a) Katarzyna Kotlarek
ponad 7 lat temu, wyświetleń 568


Wpis został sprawdzony przez moderatora

30.10.2017 r. grupa pięciolatków szczyciła się towarzystwem Pani Emilii oraz Pana Roberta, którzy przeczytali dzieciom utwór Roberta Karwata pt. „Pióra motyla”. Przedszkolaki przeniosły się do zaczarowanego ogrodu, gdzie motyl ma pióra, kwiaty kwitną przez cały rok, księżniczka odnajduje swojego księcia, a marzenia się spełniają. Tekst został odczytany z podziałem na role, co wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród najmłodszych. Spotkanie zakończyło się ciekawą dyskusją na temat wyglądu motyla i wspólnym śpiewem piosenki. Dziękujemy krewnym Tosi za poświęcony czas i zaangażowanie.


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KotlarekWyślij wiadomość
do Katarzyna Kotlarek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kotlarek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka