Maraton w Rudzie
Przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Rudzie wzięły udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków w środę 03 czerwca. Przedszkolaki rozpoczęły imprezę rozgrzaniem mięśni dla bezpiecznego biegu bez skurczów. Wszystkie dzieci dobiegły do mety. Grupa przedszkolaków podjęła się dodatkowo biegu niezwykłymi technikami, np. bieg bokiem lub bieg w podskokach. W nagrodę, za podjęty wysiłek dzieci otrzymały medale, uścisk ręki i gratulacje.
