
Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Książka (dla) Przedszkolaka

Wpis został sprawdzony przez moderatora
W ramach akcji opisanej powyżej grupa "Krasnoludki" z Przedszkola nr 3 w Rybniku odwiedziła bibliotekę. Dzieci miały okazję poznać jej przestrzeń, w tym specjalny dział przeznaczony dla najmłodszych. Dowiedziały się także, na czym polega praca bibliotekarza. Podczas spaceru w okolicy biblioteki, dzieci zobaczyli rybnicki punkt wymiany książek "Uwolnij książkę", gdzie każdy może zabrać książkę i przeczytać ją na świeżym powietrzu. W naszej sali mieliśmy zaszczyt gościć Panią Dyrektor, która przeczytała dzieciom baśń "Trzy małe świnki". Każdy z przedszkolaków miał okazję przynieść swoją ulubioną książkę z domu i pokazać ją całej grupie. Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział w kolejnej akcji - Przyjaciel (Nie)Potrzebnej Książki.

Książka dla przedszkolaka
Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Martyna Jarosz
Wyślij wiadomość
do Martyna Jarosz

Nagrody dla dzieci nowość
Szukasz drobnych prezentów, które mogłyby być nagrodami dla dzieci w przedszkolnym konkursie? Zajrzyj do naszego sklepu – w zestawach kupujesz, niższą cenę zyskujesz!

bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz dodatkowo plany tygodniowe, atrakcyjne zestawy pomocy, a także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl