
Społeczność
Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.
Akcja charytatywna "Przedszkolaki wspierają bezdomniaki"

Wpis został sprawdzony przez moderatora
Podczas tegorocznej akcji charytatywnej dla zwierząt „Przedszkolaki wspierają bezdomniaki” zorganizowanej przez nauczycielkę Jolantę Łęczewską i dzieci z grupy Tygrysy z Miejskiego Przedszkola nr 8 w Zgierzu, podczas kiermaszu świec zebraliśmy blisko 500 zł., a za zebrane pieniądze została zakupiona specjalistyczna karma Royal Cain Gastrointenstinal (gdyż o taką poprosiło nas schronisko), którą razem zapakowaliśmy, a następnie została ona zawieziona przez nauczycielkę do Przytuliska w Głownie razem z życzeniami dla zwierzaków od dzieci i pani Dyrektor, aby jak najszybciej psy i koty znalazły kochające domy.

Bliżej Pieska
Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.
Strona projektu
Zobacz wszystkie wpisy
od Jolanta Łęczewska
Wyślij wiadomość
do Jolanta Łęczewska

Nagrody dla dzieci nowość
Szukasz drobnych prezentów, które mogłyby być nagrodami dla dzieci w przedszkolnym konkursie? Zajrzyj do naszego sklepu – w zestawach kupujesz, niższą cenę zyskujesz!

bliżej MAX nowość
Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz dodatkowo plany tygodniowe, atrakcyjne zestawy pomocy, a także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl