Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Książka (dla)przedszkolaka


Wpis dodał(a) marzena Sobusiak
2 tygodnie temu, wyświetleń 61


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przez cały rok szkolny w najmłodszej grupie "Smerfy" realizowaliśmy projekt Książka dla przedszkolaka. Nasze działania związane były z wizytą w bibliotece szkolnej, codziennym wspólnym czytaniu - również przez zaproszonych gości. Najciekawszym dla dzieci okazał się Dzień Postaci z Bajki, podczas którego przebrani za różne postaci przedszkolaki mogły poznać walory czytelnictwa, wcielić się w rolę ulubionego bohatera, dowiedzieć się jak zwyciężać dobrem zło.

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od marzena SobusiakWyślij wiadomość
do marzena Sobusiak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do marzena Sobusiak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka