Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Cyfrowi Lingwiści"


Wpis dodał(a) Joanna Kostka-Wencławek
2 tygodnie temu, wyświetleń 58


Wpis został sprawdzony przez moderatora

???? Zapraszam do udziału w moim autorskim, innowacyjnym, Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym “Cyfrowi Lingwiści”!???? 
Jestem nauczycielką języka angielskiego w przedszkolu i szkole podstawowej z radością ogłaszam start Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego skierowanego do nauczycieli języków obcych! ????
“Cyfrowi Lingwiści” to inicjatywa, która ma na celu wspieranie nauczycieli w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz uczniami klas I- VIII szkół podstawowych. Dzięki nowoczesnym narzędziom, technologiom i metodom dydaktycznym, mamy możliwość uczynić naukę języków obcych jeszcze bardziej atrakcyjną i efektywną!????

W zdjęciach dostępny regulamin projektu i zadania- minimum 6 do zaliczenia i otrzymania certyfikatów???? Zapisz się już dziś poprzez formularz zgłoszeniowy ⬇️

https://forms.gle/gNVuVsmGeJECnpxD9
Uzyskałam patronat miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA - wychowanie i edukacja, wydawnictwa czasopism językowych Colorful Media, Fiorello - kreatywnie dla małych i dużych Amos- sklepów z artykułami dla dzieci ❤️
???? Szczegóły projektu znajdziecie na mojej grupie na Facebooku: “Ogólnopolski Projekt Edukacyjny Cyfrowi Lingwiści”. https://www.facebook.com/groups/1005498424179705 


Zobacz wszystkie wpisy
od Joanna Kostka-WencławekWyślij wiadomość
do Joanna Kostka-Wencławek

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Joanna Kostka-Wencławek

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka