Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Żabki promują czytelnictwo


Wpis dodał(a) Alina Tyrna-Soprych
3 tygodnie temu, wyświetleń 102


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Żabki z Miejskiego Przedszkola nr 45 (ZSP24) w Katowicach promowały czytelnictwo każdego dnia. Odbywały się codzienne poranki z książką, zapraszaliśmy rodziców na wspólne czytanie, a także wspaniałych gości. Zawitali do nas: p. Waldemar Cichoń - autor serii książek o kocie Cukierku, pracownica pobliskiej księgarni oraz pracownice biblioteki pedagogicznej w Katowicach. Nasze przedszkolaki wybrały się do Biblioteki Miejskiej, żeby zapoznać się z miejscem, zobaczyć, co można ciekawego tam robić i jakie książki można wypożyczyć. 

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Alina Tyrna-SoprychWyślij wiadomość
do Alina Tyrna-Soprych

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Alina Tyrna-Soprych

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka