Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Warzywne wyzwania


Wpis dodał(a) Dorota Sodzawica
3 tygodnie temu, wyświetleń 127


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkole "Bajkowa Kraina" z Rudy podjęło wszystkie wyzwania warzywne w ciągu tego roku szkolnego. Dzieci wiele nauczyły się o zdrowym jedzeniu, spróbowały nowych potraw a czasem nawet po raz pierwszy próbowały niektórych warzyw. Było smacznie i różnorodnie. Dziękujemy za pyszne wyzwania i czekamy na następne.


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota SodzawicaWyślij wiadomość
do Dorota Sodzawica

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Sodzawica

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka