Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Groszkowe wyzwanie


Wpis dodał(a) Dorota Sodzawica
3 tygodnie temu, wyświetleń 90


Wpis został sprawdzony przez moderatora

26 czerwca przedszkolaki z Rudy podjęły ostatnie warzywne wyzwanie przed wakacjami. Groszek zielony surowy jest przepyszny jednak na początku lata trudno dostępny, dlatego skupiliśmy się na warzywku z puszki. Dzieci własnoręcznie przyrządziły pastę według własnego pomysłu.


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota SodzawicaWyślij wiadomość
do Dorota Sodzawica

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Sodzawica

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka