Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej pieska - relacja z udziału w projekcie w roku szkolnym 2023-2024


Wpis dodał(a) MARIA MAJEK
3 tygodnie temu, wyświetleń 177


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2023/2024 dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 85 w Katowicach brały udział w realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Bliżej Pieska". W ramach tego obchodziły: Dzień zwierząt, Dzień jeża, Dzień pszczół i kwiatów. Brały udział w Przedszkolnych konkursach plastycznych z okazji tych obchodów. Włączyły się w Akcję " Sprzątanie świata" zapoznając się z segregacją odpadów i dbając o swoje otoczenie. Obserwując zwierzęta w swoim naturalnym środowisku wychodziły na wycieczki do pobliskiego lasu oraz odwiedziły Zagrodę edukacyjną "Maciejówka", gdzie miały okazję bliżej poznać Daniele i owieczki. Uczestniczyły również w spotkaniach edukacyjnych z żółwiem, wężem, jaszczurką, wiewiórką, jeżem, królikiem, szynszylą, W ramach corocznej pomocy dla Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach zebrały fundusze na specjalistyczną karmę dla zwierząt. W trakcie realizacji projektu korzystaliśmy z własnych pomysłów oraz materiałów pomocniczych. Zawsze towarzyszyła nam dobra zabawa :)

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od MARIA MAJEKWyślij wiadomość
do MARIA MAJEK

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do MARIA MAJEK

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka