Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

SP nr 6 w Policach - Grupa "Motylki" wzięła udział w akcji Bliżej Pieska


Wpis dodał(a) Patrycja Pilanc
miesiąc temu, wyświetleń 59


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach akcji Bliżej pieska przedszkolaki z oddziału przedszkolnego SP nr 6 w Policach uczestniczyły w zajęciach Mój przyjaciel pies. Dzieci miały okazję aktywnie uczestniczyć w różnych aktywnościach związanych z tematyką psów.

Na początku zajęć, dzieci narysowały swoje ulubione pieski, wykazując się dużym zaangażowaniem. Następnie, wzięły udział w zabawie ruchowej, która nie tylko dostarczyła im dużo radości, ale również pomogła w rozwijaniu sprawności fizycznej.

Podczas rozmowy, omówiliśmy szczegółowo, jak wygląda pies i jak należy się nim opiekować. Dzieci dowiedziały się o codziennych obowiązkach związanych z posiadaniem psa, takich jak karmienie, spacery, dbanie o higienę i regularne wizyty u weterynarza.

W lutym 2024 r. w naszej placówce odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Szczecinie, w której dzieci wzięły udział. Dzięki ich zaangażowaniu udało nam się zebrać znaczną ilość karmy, która zostanie przekazana potrzebującym zwierzętom.

Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków za ich aktywne uczestnictwo i empatię wobec zwierząt. Takie inicjatywy nie tylko edukują, ale także kształtują wrażliwość i odpowiedzialność w młodym pokoleniu.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Patrycja PilancWyślij wiadomość
do Patrycja Pilanc

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Patrycja Pilanc

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka