Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bliżej pieska"- PS Nr 87 w Białymstoku gr. "Pszczółki"


Wpis dodał(a) Joanna Sienkiewicz
miesiąc temu, wyświetleń 43


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2023/24 dzieci z grupy "Pszczółki" w Przedszkolu Samorządowym nr 87 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym Nr 5 w Białymstoku realizowały projekt "Bliżej Pieska". Poznawaliśmy na podstawie literatury i maskotek różne rasy psów, braliśmy udział w zbiórce karmy. Odwiedził nas piesek Happy, którego właścicielka opowiedziała nam o swoim pupilu, obowiązkach właściciela psa, jak pielęgnować pieska tej rasy. Mieliśmy przyjemność wspólnej zabawy z Happy oraz dokarmiania go smakołykami i obserwacji jego akrobatycznych sztuczek. W ramach projektu poznaliśmy również zwyczaje i wiadomości na temat innych zwierząt tj. jeż, wiewiórka, żółw stepowy, wąż i kameleon. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Joanna SienkiewiczWyślij wiadomość
do Joanna Sienkiewicz

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Joanna Sienkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka