Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej Pieska- Przedszkolna akcja Przedszkola Lokomotywa w Łodzi.


Wpis dodał(a) katarzyna Mróz
miesiąc temu, wyświetleń 76


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W maju dzieci z obu grup przedszkola (przy wsparciu nauczycieli) rozpoczęły akcję zbiórki na rzecz zwierząt- podopiecznych Fundacji Kotylion w Łodzi. 

Pierwszych etapem było przeprowadzenie zajęć wprowadzających w tematykę bezdomności kotów i psów, konsekwencji jakie się z tym wiążą. Następnie dzieci udekorowały specjalne pudło zbiórkowe, które wspólnie przeniesiono do szatni. 

Efektem zbiórki- dzięki bliskiej współpracy z rodzicami dzieci jest karma, żwirek, smaczki oraz zabawki dla futrzastych braci mniejszych.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od katarzyna MrózWyślij wiadomość
do katarzyna Mróz

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do katarzyna Mróz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka