Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

"Bliżej pieska" - Żłobek przy ul. Wienieckiej 34 a we Włocławku


Wpis dodał(a) Agnieszka Kucińska
miesiąc temu, wyświetleń 67


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Nasi żłobkowicze podczas realizacji projektu " Bliżej pieska" nauczyły się właściwego zachowania wobec zwierząt. Zwierzęta tak jak ludzie mają uczucia i potrzeby. Podczas zajęć dzieci mogły doświadczyć opieki nad pupilami - karmiły je czy też wyprowadziły pieska na spacer. Na kolejnych zajęciach dzieci poznały różne rasy psów oraz dowiedziały się jak zachować się, kiedy zaatakuje nas pies. W kwietniu zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska we Włocławku, które zanieśliśmy do schroniska, to uczy nas chęci niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka KucińskaWyślij wiadomość
do Agnieszka Kucińska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Kucińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka