Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

STRAŻ MIEJSKA w Przedszkolu Samorządowym nr 31 w Białymstoku


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
2 miesiące temu, wyświetleń 113


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 14.05.2024 w Przedszkolu Samorządowym nr 31 w Białymstoku grupie VI i VII odbyły się zajęcia edukacyjne przeprowadzone przez pracownika Straży Miejskiej P. Jarosława Gesinowskiego, który przybył do przedszkola z dwoma psami Coltem i Harym.

Tematem zajęcia było „BEZPIECZNE SPOTKANIE”, a z kim… oczywiście że z psem.

Na początku dzieci obejrzały prezentację multimedialną, która byłą połączona z pogadanką na temat uświadomienia dzieciom na jakie zagrożenia mogą być narażone ze strony psów oraz w jaki sposób takich zagrożeń uniknąć oraz jak należy postępować z psem, aby spotkanie ze zwierzęciem było bezpieczne.

Następnie wszystkie dzieci wyszły na podwórko i tam odbył się pokaz umiejętności psów, pracujących w Straży Miejskiej.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od EWA KALINOWSKAWyślij wiadomość
do EWA KALINOWSKA

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka