Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt czytelniczy Książka (dla) Przedszkolaka


Wpis dodał(a) Justyna Koszałka
3 tygodnie temu, wyświetleń 57


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Witajcie! 6-latki ze SP nr1 w Sierakowicach z ogromnym zapałem przystąpiły do projektu czytelniczego. Można by powiedzieć, że zaczęło się bardzo niewinnie: od wizyt w bibliotece szkolnej i gminnej, poprzez spotkania czytelnicze z zaproszonymi gośćmi, aż do zabaw nawiązujących do bohaterów książek. A na czym projekt się zakończył? Na cotygodniowych wizytach w bibliotece i wypożyczaniu książek przez wszystkie dzieci, aby móc poczytać również z rodzicami w domu. Pomysł spodobał się zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Dziękujemy :)

Książka dla przedszkolaka

Projekt zachęcający do promowania czytelnictwa oraz rozbudzania miłości do literatury wśród dzieci od najmłodszych lat.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Justyna KoszałkaWyślij wiadomość
do Justyna Koszałka

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Justyna Koszałka

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka