Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Pierwsze zajęcia w projekcie "Bliżej Pieska"


Wpis dodał(a) Sandra Szalay
2 miesiące temu, wyświetleń 38


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Po raz pierwszy dzieci z Grupy 1 w Przedszkolu nr. 5 w Sopocie wzięła udział w projekcie "Bliżej Pieska". Maluszki dowiadywały się o obowiązkach związanych z dbaniem i wychowywaniem piesków. Mogły zapoznać się z różnymi przedmiotami (miseczki, szczotki, smycze, obroże, obcinaczki do pazurów, kagańce) potrzebnymi w codziennej trosce o pupila.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Sandra SzalayWyślij wiadomość
do Sandra Szalay

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Sandra Szalay

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka