Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zespół szkolno-Przedszkolny nr 5-Przedszkole Samorzadowe nr 87 w Białymstoku


Wpis dodał(a) Ewa Giełażyn
3 miesiące temu, wyświetleń 73


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Witamy! Dzień dobry!

Dzieci z grupy "Biedroneczki" z Ps nr 87 w Białymstoku w roku szkolnym 2023/2024 realizowały zadania w ramach projektu edukacyjnego "Bliżej pieska". W trakcie realizacji zadań projektu podjęliśmy różne aktywności m.in. zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla Fundacji "Kotkowo", zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt przebywających w białostockim schronisku ora zbiórkę żołędzi dla zwierząt z białostockiego ZOO "Akcent". Odwiedził nas też pies pracujący w regionalnym oddziale Straży Miejskiej. Dzieci miały też szanse spotkać się ze zwierzętami znanymi i mniej znanymi/spotykanymi. Realizacja zadań z projektu sprawiło dzieciom wiele satysfakcji i frajdy.

Dziękujemy i pozdrawiamy


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa GiełażynWyślij wiadomość
do Ewa Giełażyn

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Giełażyn

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka