Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja projektu "Bliżej Pieska" w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Mierzynie


Wpis dodał(a) Marlena Dussel
3 miesiące temu, wyświetleń 75


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach realizacji projektu ''Bliżej pieska" dzieci z grupy Niebieskie Słonie z Przedszkola Publicznego w Mierzynie miały możliwość spotkania się z wyjątkowymi gośćmi. Były to psy ratownicze oraz króliki z ośrodka adopcyjnego "Króliki i gryzonie do adopcji - Szczecin i okolice".

Odwiedziły nas Zachodniopomorskie Psy Ratownicze Riva i Brooklyn wraz ze swoimi przewodniczkami. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się czym zajmuje się pies w grupie poszukiwawczo-ratowniczej. Panie przybliżyły przedszkolakom zagadnienia z zakresu bezpiecznej komunikacji z psem.

Odwiedziły nas również puchaci goście - króliki Balbina i Baltazar z ośrodka adopcyjnego. Dzieci miały okazję poznać zwyczaje oraz jak należy się opiekować i karmić królikami. Pani opowiedziała również w jaki sposób można podarować dom królikom oraz innym gryzoniom.

To były bardzo interesujące i pouczające spotkania.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Marlena DusselWyślij wiadomość
do Marlena Dussel

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Marlena Dussel

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka