Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Bliżej Pieska.


Wpis dodał(a) Alicja Rydzewska
3 miesiące temu, wyświetleń 97


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W roku szkolnym 2023/24 projekt Bliżej Pieska zrealizowany został w 2 grupach naszego przedszkola, w grupie Bystrzaki i grupie Wrzoski. Zajęcia przybliżające tematykę życia zwierząt prowadziły w obu grupach panie: Justyna, Alicja, Kamila, Magda, Ola, Ewelina i Dominika. Pani Kamila przeprowadziła dodatkowo zajęcia, z dziećmi których rodzice podpisali zgodę na kontakt z psem, w ramach Dogoterapii. Uczestnikami zajęcia były 2 pieski rasy pudel, nasi przedszkolni psi dogoterapeuci : Cloe i Gucci. Przed świętami Wielkanocnymi, panie Alicja i Justyna wykonały ozdoby świąteczne i za uzbierane pieniądze kupiły worek karmy dla psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Rybniku.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Alicja RydzewskaWyślij wiadomość
do Alicja Rydzewska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Alicja Rydzewska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka