Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Dzień Pandy


Wpis dodał(a) Aleksandra Chodup
3 miesiące temu, wyświetleń 137


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach programu edukacyjnego,,Bliżej Pieska” grupy przedszkolne Bystrzaków i Zdobywców ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Makowie Maz. obchodziły Międzynarodowy Dzień Pandy. Dzieci zdobyły wiele ciekawych informacji o tych zwierzętach oraz wykonały pracę plastyczną.

Panda jest symbolem międzynarodowej organizacji ekologicznej WWF, dlatego też nasze grupy postanowiły symbolicznie zaadoptować jedno z zagrożonych gatunków zwierząt, nasz wybór padł na rysia.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Aleksandra ChodupWyślij wiadomość
do Aleksandra Chodup

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aleksandra Chodup

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka