Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zbiórka dla schroniska


Wpis dodał(a) Dorota Pio
tydzień temu, wyświetleń 21


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W piątek 22 marca 2024 roku nasze przedszkole odwiedzili wolontariusze ze schroniska dla zwierząt "Fundacja Pod Psią Gwiazdą" wraz z pieskiem Dolarem. Podczas spotkania nasi wychowankowie dowiedzieli się jaką rolę pełnią schroniska dla zwierząt, na czym polega odpowiedzialna opieka nad zwierzątkami. Uwrażliwiając dzieci na pomoc zwierzakom przedszkolaki dowiedziały się jak można pomóc podopiecznym schroniska.

W naszym przedszkolu została zorganizowana zbiórka karmy, zabawek, środków czystości dla potrzebujących zwierząt. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane do schroniska.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Dorota PioWyślij wiadomość
do Dorota Pio

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Dorota Pio

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się