Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Publiczne Przedszkole w Nadarzynie - Wyzwanie Paprykowe w grupie Żabki


Wpis dodał(a) Olena Król
tydzień temu, wyświetleń 20


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W lutym 2024r. Żabki zrealizowały kolejne zadanie z projektu Witaminki- wyzwanie paprykowe. Już od rana przedszkolaki oglądały, klasyfikowały i liczyły papryki. Sprawdziły, jak wygląda papryka w środku i przez szkło powiększające. Dzieci próbowały papryki marynowanej i surowej. Dowiedziały się co można zrobić z papryki. Żabki tańczyły przy piosence "Papryka Pola". Najwięcej radości sprawiło dzieciom przygotowanie paprykowych obrazków, które zjadły ze smakiem. Nasionka papryki dzieci wysiały do doniczki. Żabki dowiedziały się, jak smacznym i zdrowym warzywem jest papryka.


Zobacz wszystkie wpisy
od Olena KrólWyślij wiadomość
do Olena Król

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Olena Król

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się