Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt Bliżej Pieska


Wpis dodał(a) Małgorzata Leporowska
4 miesiące temu, wyświetleń 74


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa LISKI z Niepublicznego Przedszkola " Tęczowa Kraina " w Środzie Wielkopolskiej wzięła udział w projekcie Bliżej Pieska. Dzieci zorganizowały zbiórkę karmy, a następnie udały się do pobliskiego schroniska i ją przekazały. Na miejscu dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda życie psów i kotów. W ramach projektu Liski odwiedziły policyjnego psa, agroturystyczną zagrodę oraz zostały przeprowadzone rozmowy na temat dbania i niesienia pomocy zwierzętom. Dzieci z chęcią i zaangażowanie wzięły udział w projekcie. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Małgorzata LeporowskaWyślij wiadomość
do Małgorzata Leporowska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Małgorzata Leporowska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka