Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Projekt " Bliżej pieska"


Wpis dodał(a) Lidia Brzezik
5 miesiące temu, wyświetleń 83


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach realizacji projektu " Bliżej pieska" dzieci z grupy IV z Przedszkola Nr 2 " Pod Słoneczkiem" w Węgrowie poznały zasady zabawy z psem oraz jak należy dbać o psa podczas spotkania weterynarzem Gabinetu Weterynarii MIKO-WET                w Węgrowie oraz trenerką psów panią Beatą. Dowiedziały się jak bardzo pożytecznymi zwierzętami są te czworonogi oraz do jakich zadań człowiek je wykorzystuje. Uczestniczyły w zajęciach z udziałem psa-terapeuty w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Węgrowie. Uczestniczyły w zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt z rejonu węgrowskiego. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Lidia BrzezikWyślij wiadomość
do Lidia Brzezik

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Lidia Brzezik

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka