Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zajęcia edukacyjne z udziałem psa, grupa Misie.


Wpis dodał(a) Aleksandra Lipińska
5 miesiące temu, wyświetleń 119


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z grupy Misie z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Przysusze wzięły udział w zajęciach edukacyjnych pt.: "Jak bezpiecznie kontaktować się z psem". Przybliżona została dzieciom tematyka psich potrzeb, obowiązków opiekuna wobec psa, jak i humanitarne traktowanie zwierząt. Każdy przedszkolak mógł nakarmić, wyszczotkować, założyć obrożę i podjąć próbę samodzielnego spaceru z psem. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Aleksandra LipińskaWyślij wiadomość
do Aleksandra Lipińska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Aleksandra Lipińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka