Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Wsparcie schroniska Psi Raj w Pasłęku


Wpis dodał(a) Ela Papierkiewicz
6 miesięcy temu, wyświetleń 77


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkole Samorządowe nr 1 w Pasłęku cyklicznie organizuje zbiórkę żywności i potrzebnych artykułów dla zaprzyjaźnionego schroniska dla zwierząt Psi Raj. Nasz apel jak zawsze spotkał się z pozytywnym odzewem. Pani Kasia – Inspektor ds. Opieki nad Zwierzętami odwiedziła nas w przedszkolu z pupilem – kotką Lolą. Dzieci dowiedziały się jak ważna jest opieka nad zwierzętami, jak należy opiekować się nimi i ciągła pomoc.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ela PapierkiewiczWyślij wiadomość
do Ela Papierkiewicz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ela Papierkiewicz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka