Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Akcja Bliżej Pieska PSP Waśniów


Wpis dodał(a) Paulina Skrzyniarz
6 miesięcy temu, wyświetleń 96


Wpis został sprawdzony przez moderatora

   Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego "C" przy Publicznej Szkole Podstawowej w Waśniowie z wielkim zaangażowaniem wzięły udział w różnych działaniach w ramach Akcji Bliżej Pieska. W październiku przedszkole odwiedziła Pani Weterynarz, która opowiedziała o swojej pracy. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się więcej na temat pielęgnacji zwierząt domowych. Celem wizyty było także kształtowanie pozytywnych postaw wobec czworonogów, zwłaszcza psów. Dzieci miały okazję osobiście zbadać i pogłaskać królika i kota. Na kolejnych zajęciach przedszkolaki wraz z wychowawczynią stworzyły Kodeks zachowania się wobec zwierząt. Dzieci wraz z rodzicami wzięły również udział w zbiórce charytatywnej dla schroniska dla zwierząt w Janiku oraz dla schroniska dla kotów w Ostrowcu Świętokrzyskim. 4 października w przedszkolu był obchodzony Światowy Dzień Zwierząt.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina SkrzyniarzWyślij wiadomość
do Paulina Skrzyniarz

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Skrzyniarz

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka