Przedszkolaki zorganizowały zbiórkę karmy, wyjazd do zwierząt
Dzieci z Publicznego Przedszkola w Malczycach serdecznie zachęciły do wzięcia udziału w organizowanej przez nasze przedszkole zbiórce karmy dla psów przebywających w domu tymczasowym dla bezdomnych zwierząt. Do końca listopada, zbieraliśmy w holu przedszkola karmę suchą oraz mokrą.
Dary zostały przekazane do domu tymczasowego dla zwierząt w Malczycach ,,Help Animals''. Pamiętajmy, aby od najmłodszych lat budzić w przedszkolakach opiekuńcze uczucia wobec zwierząt, uwrażliwiając je na potrzeby i krzywdę mniejszych i słabszych.
Zorganizowano również wycieczkę do miejsc, w których przeprowadzono zajęcia na temat tego jak pozytywny wpływ zwierzęta mają na rozwój emocjonalny dzieci. Uczą empatii, troski i czułości.