Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kodujemy i programujemy


Wpis dodał(a) Karolina Janaczyk
rok temu, wyświetleń 296


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Biedronki z naszego przedszkola biorą udział w Ogólnopolskim Programie ,,Uczymy Dzieci Programować". Pięciolatki uczestniczą w zajęciach z kodowania kolorowymi kubkami, na macie oraz programowania robotów Ozobot i Genibot. Nasze przedszkolaki programują roboty kolorowymi mazakami, puzzlami (Ozobot) oraz kartami (Genibot). Poznały kody i potrafią zaprogramować roboty zgodnie z podanymi warunkami. W czasie zajęć doskonalą orientację na macie: góra/dół oraz strony: prawa/lewa. Rozwijają logiczne, algorytmiczne myślenie oraz doskonalą liczenie, pamięć koncentrację uwagi, a wszystko to w zabawowej formie.


Zobacz wszystkie wpisy
od Karolina Janaczyk



Wyślij wiadomość
do Karolina Janaczyk

bliżej MAX

Nielimitowany dostęp do scenariuszy, filmów i piosenek – wszystko w jednym miejscu! BLIŻEJ MAX to wygodny i korzystny abonament, który łączy wszystkie nasze usługi. Subskrybując, zyskujesz dodatkowo:

  • gotowe plany miesięczne i tygodniowe,
  • atrakcyjne zestawy pomocy dydaktycznych,
  • 10 pobrań, które możesz wykorzystać na dowolne materiały ze strony blizejprzedszkola.pl.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Karolina Janaczyk