Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Zbiórka funduszy na WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


Wpis dodał(a) EWA KALINOWSKA
6 miesięcy temu, wyświetleń 202


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 31 w Białymstoku po raz kolejny wzięły udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W dniach 6.12.2023-24.01.2024 mali wolontariusze kwestowali na terenie przedszkola pod czujnym okiem pracowników placówki.

Dzieci z grupy VII BIEDRONKI zbierały także podczas występów „Jasełek” – 16 i 17 grudnia 2023 i Dnia Babci i Dziadka – 17.01.2024. Goście: rodzice oraz dziadkowie, a także seniorzy, którzy przybyli do naszego przedszkola na występy chętnie włączyli się i przekazywali fundusze do przedszkolnej skarbonki WOŚP.

Razem zebraliśmy 1861,44 zł.


Zobacz wszystkie wpisy
od EWA KALINOWSKAWyślij wiadomość
do EWA KALINOWSKA

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do EWA KALINOWSKA

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka