Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja projektu Bliżej pieska


Wpis dodał(a) Sylwia Stępińska
6 miesięcy temu, wyświetleń 136


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Za nami kolejna, już XII, akcja „Pełna miska” zorganizowana w naszej placówce. Jest nam niezmierni miło, że możemy liczyć na Wasze wsparcie. W tym roku pobiliśmy prawdziwy rekord! Zebraliśmy 90 kg karmy! Dodatkowo koce, poduszki, posłania, zabawki i smycze. Z całego serca dziękujemy za tak ogromny odzew. Jesteście wspaniali Wszystkie dary trafiły już do Schroniska dla Bezdomnych zwierząt w Bełchatowie.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Sylwia StępińskaWyślij wiadomość
do Sylwia Stępińska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Sylwia Stępińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka