Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

PRZEDSZKOLE NR 8 W CIESZYNIE - "Bliżej Pieska"


Wpis dodał(a) Anna Kuchejda
6 miesięcy temu, wyświetleń 62


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkolaki z Przedszkola nr 8 w Cieszynie przystąpiły do projektu "Bliżej Pieska". W ramach zajęć poznały zasady opieki nad zwierzętami oraz dbania o nie. Przedszkolaki wraz z opiekunami zorganizowały zbiórkę karmy i innych przyborów przydatnych dla zwierząt przebywających w schronisku.

https://www.facebook.com/p8cieszyn/posts/pfbid0342EtG6sYz9vwH7PwBQ7KnCJ11K6wb1pbgsw3Zo14enaF4wFE7zHBYCvzKMkrbVNSl

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Anna KuchejdaWyślij wiadomość
do Anna Kuchejda

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Anna Kuchejda

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka