Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Oddział przedszkolny "0b" przy SP im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym


Wpis dodał(a) Marta Bazińska
8 miesięcy temu, wyświetleń 102


Wpis został sprawdzony przez moderatora

W ramach projektu "Bliżej Pieska" przedszkolaki z oddziału przedszkolnego "0b" mieszczącego się przy SP im. Jana Pawła II w Mroczkowie Gościnnym obchodziły 25 października 2023 roku "Dzień Kundelka". Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola pluszaki - pieski. Zwracaliśmy uwagę w jaki sposób należy traktować pieska, jak się nim opiekować. Podsumowaniem pogadanki było wspólne stworzenie "Kodeksu Przyjaciela Pieska". Dokarmialiśmy swoje pluszowe pieski wkładając tyle papierowych kostek do miseczek, ile wskazywała cyfra wyrzucona na kostce. Na koniec ułożyliśmy "psie puzzle", dzięki którym poznaliśmy różne rasy piesków. Zapraszam do oglądania: http://szkolamroczkow.szkolnastrona.pl/a,861,dzien-kundelka-w-zerowce

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Marta BazińskaWyślij wiadomość
do Marta Bazińska

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Marta Bazińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka