Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Poznajemy psa


Wpis dodał(a) anna franczyk
2 tygodnie temu, wyświetleń 46


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Podczas spotkania z psim terapeutą Stowarzyszenia Dogo4Logo - Megan (golden retrieverem), dzieci z grup Myszek i Biedronek poznawały zasady bezpiecznego kontaktu z psem, uczyły się w jaki sposób witamy się z psem, kiedy można bezpiecznie pogłaskać go i gdzie, czyli po jakich częściach ciała. Dzieci poznawały nazwy części ciała, wskazywały je na makiecie i na psim terapeucie. Szukały odpowiedników na własnym ciele.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od anna franczykWyślij wiadomość
do anna franczyk

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do anna franczyk

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!