Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Kundelki-najlepsi przyjaciele człowieka


Wpis dodał(a) Ewa Szydeł
8 miesięcy temu, wyświetleń 96


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dnia 24 października 2023 r. do naszego przedszkola zawitał gość wyjątkowy, Pani doktor weterynarii Natalia z psem Bebzonem. Pani weterynarz przyniosła ze sobą różne narzędzia, których używa w codziennej pracy: słuchawki, strzykawki, termometr itp. Dzieci poznały zasady postępowania z psem. Dowiedziały się z prezentacji różnych ciekawostek o psach. Zapoznały się jak należy osłuchać zwierzątko, jak należy założyć opatrunek na chorą łapkę. Przedszkolaki brały czynny udział w spotkaniu, zadawały pytania. Spotkanie miało również uzmysłowić dzieciom, że zwierzę nie jest zabawką, czuje, pragnie i cierpi jak człowiek. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły Pani doktor dyplom oraz smakołyki dla pieska, dziękują za ciekawą lekcję.   

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Ewa SzydełWyślij wiadomość
do Ewa Szydeł

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Ewa Szydeł

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka