Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Spotkanie ze zwierzątkami


Wpis dodał(a) Katarzyna Kusińska
miesiąc temu, wyświetleń 48


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przez ostatni miesiąc w naszym przedszkolu mieliśmy kilku fajnych gości.

Piękny kucyk, którego mogliśmy głaskać, czesać i karmić. Poznaliśmy również sposoby dbania o koniki. Następnie poznaliśmy bardzo spokojnego KAMELEONA! co to było za spotkanie! Dowiedzieliśmy się co je i jak o niego dbać. Naszym ostatnim gościem była Balbinka-śliczny piesek jednej z naszych Pań nauczycielek. która przyprowadziła do nas na Dzień kundelka. Poznaliśmy zabawki dla piesków, mogliśmy uczesać, nakarmić, a nawet oprowadzić na smyczy naszego czworonoga.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Katarzyna KusińskaWyślij wiadomość
do Katarzyna Kusińska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Katarzyna Kusińska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!