Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Przedszkole w Sztutowie


Wpis dodał(a) Iwona Boszke
miesiąc temu, wyświetleń 49


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkole w Sztutowie w ramach projektu "Bliżej pieska" zorganizowały zbiórkę ciepłych kocy, które pomogą zabezpieczyć, przed chłodem, budy piesków z Nowodworskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "ISKIERKA" oraz zbiórkę kasztanów i żołędzi, którymi leśniczy będzie dokarmiał zwierzęta leśne podczas zimy. Przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Kundelka oraz w zajęciach edukacyjnych, podczas których uczyły się opieki oraz właściwego zachowania wobec zwierząt, poznaliśmy także sposoby ochrony przed psem (pozycja żółwia).

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Iwona BoszkeWyślij wiadomość
do Iwona Boszke

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

Komentarze

Wyślij wiadomość do Iwona Boszke

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!