Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

„BLIŻEJ PIESKA” Przedszkole Publiczne w Ożarowie- Grupa ŻABKI


Wpis dodał(a) Agnieszka Kaczmarska
9 miesięcy temu, wyświetleń 163


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Grupa ŻABKI przystąpiła do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Bliżej Pieska". W ramach jego realizacji przedszkolaki poznały zasady właściwego zachowania wobec zwierząt oraz sprawowania nad nimi odpowiedniej opieki. Opracowaliśmy KODEKS PRZYJACIELA ZWIERZĄT.  Odbyła się akcja zbiórki karmy oraz akcesoriów dla zwierząt - podopiecznych Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt "Animals". Prowadziliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy takich jak: karma dla psów i kotów, zabawki dla czworonogów, smycze, szelki, miski, zabawki, koce i poszewki. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami bardzo licznie i z ochotą włączyli się do akcji.

Agnieszka Kaczmarska, Paulina Wydrzycka

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Agnieszka KaczmarskaWyślij wiadomość
do Agnieszka Kaczmarska

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Agnieszka Kaczmarska

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka