Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

DZIEŃ KUNDELKA


Wpis dodał(a) Maria Klimczak
8 miesięcy temu, wyświetleń 308


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Strona domowa

Podczas obchodów tego święta dzieci uczestniczyły w zajęciach i zabawach dedykowanych pieskom – szczególnie kundelkom. Przedszkolaki opowiadały o swoich pupilach, o ich potrzebach, zwyczajach, jak również o swoich obowiązkach związanych z właściwą opieką nad nimi. Podczas przeróżnych aktywności powstały m.in. portrety psów w jesiennych ramkach – komponowanych z samodzielnie nazbieranych darów. Przyniesione w tym dniu maskotki piesków uczestniczyły w zabawach czytelniczych dzieci. Nasze przedszkole cyklicznie wspiera podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Opiekujemy się najbardziej potrzebującymi – dzieci rozumieją konieczność niesienia pomocy. Kochają swoje zwierzęta domowe, ale otwierają się również na potrzeby tych opuszczonych kundelków.

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Maria KlimczakWyślij wiadomość
do Maria Klimczak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Maria Klimczak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka