Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Realizacja projektu "Bliżej pieska"


Wpis dodał(a) Paulina Niekurzak
9 miesięcy temu, wyświetleń 106


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Przedszkole nr 8 w Tarnobrzegu zrealizowało zadania z projektu "Bliżej pieska".
Przedszkolaki włączyły się w zbiórkę produktów potrzebnych dla Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia "Chrońmy zwierzęta" Schronisko u Machowiaków. Od początku października aż do Dnia Kundelka dzieci wraz z rodzicami gromadzili w przedszkolu: karmę dla piesków i kotków, smakołyki i zabawki. 25 października odwiedziła nas Pani pracująca w schronisku wraz z czworonożnym przyjacielem. Przeprowadzała z dziećmi pogadankę na temat opieki nad zwierzętami. Przedszkolakom zajęcia bardzo się podobały. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Paulina NiekurzakWyślij wiadomość
do Paulina Niekurzak

Scenariusze zajęć


Szukasz scenariuszy zajęć na różne okazje? Sprawdź naszą bazę gotowych scenariuszy.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Paulina Niekurzak

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka